• Akcja menstruacja

• Nasza szkoła kolejny raz przystąpiła do Akcji Menstruacja💪💪. W toaletach czekają na Was darmowe środki higieniczne.☺️

• Zakupy Samorządu

• Samorząd szkolny za pieniądze zebrane z Dnia Tosta kupił dla uczniów siedziska, które będą leżały na naszych korytarzach szkolnych. Oczywiście służą one do siedzenia 😉😊.

• Prace wykonczeniowe sali gimnastycznej

• Prace nad budową nowej sali gimnastycznej przy naszej szkole dobiegają końca. 💪

To ważny krok w kierunku poprawy warunków do uprawiania sportu dla uczniów. Już w nadchodzącym, nowym roku szkolnym, będą z obiektu korzystać.

⚽️🏀🥅🤸‍♀️🤸🤾‍♀️🤾‍♂️

Sala gimnastyczna o wymiarach 24 m x 12 m wraz z zapleczem i łącznikiem do istniejącego budynku szkoły, wyposażona została w sprzęt do gry w koszykówkę, siatkówke, piłkę nożną oraz drabinki gimnastyczne.

W obiekcie powstaje także mała siłownia, pomieszczenia magazynowe na sprzęt oraz zaplecze sanitarno – szatniowe.

Całkowita wartość inwestycji to 4️⃣,3️⃣ mln zł

Dofinanasowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład – 3️⃣,6️⃣ mln zł

Nowa sala gimnastyczna to nie tylko przestrzeń do zajęć WF-u, ale także miejsce na szkolne zawody sportowe, turnieje, a nawet wydarzenia integracyjne.

To inwestycja w zdrowie, rozwój fizyczny i dobre samopoczucie naszych uczniów. 💪💪

⚽🎾

• Zakończenie roku - pożegnanie

• Zakończenie roku to również czas pożegnań.

Na zasłużoną emeryturę odszedł od nas pan Waldemar Ostrowski, wieloletni nauczyciel i dyrektor naszej szkoły. Mury naszej szkoły opuściła również (miejmy nadzieję, nie na zawsze😊), pani Renata Cebulak. Dziękujemy za Waszą pracę, wszystkie wspólne chwile i życzymy dalszych sukcesów i dużo zdrowia❤️.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024!!!🥳

Były nagrody, świadectwa, kwiaty i mnóstwo wzruszeń. ☺️

Pożegnaliśmy klasę 8 i wręczone zostały statuetki: dla absolwenta roku Dominika Dyrdy i sportowca roku Kacpra Karczewskiego🏅.

Gratulujemy!!!

• Bezpieczne wakacje

• Wakacje zbliżają się wielkimi krokami🌞.

Pamiętajcie, że muszą być one przede wszystkim bezpieczne 🚑🚒🚓😊.

• Wycieczka do Bochni

• W poniedziałek 18 czerwca nasi najmłodsi uczniowie z przedszkola i klas 1-3 wybrali się na wycieczkę do kopalni soli w Bochni ⛰️.

Dzieci były zachwycone podziemnym zwiedzaniem, wrażenia pozostaną z nimi na długo ❤️.

• Szkolne Koło Wolontariatu

• W niedzielę Szkolne Koło Wolontariatu wraz z zaprzyjaźnioną grupą "Piesełkowo" udało się do Dynowa, na piknik organizowany przez fundację "Wzrastanie".

Mogliśmy zjeść pyszne lody🍦, wspólnie spędzić czas korzystając z dostępnych atrakcji🎠, a także obejrzeć niesamowity, profesjonalny pokaz przygotowany przez psich pasjonatów 🐕‍🦺🐕🐩.

Serdecznie dziękujemy księdzu Markowi Matwijczakowi za zaproszenie i transport❤️.

• Kiermasz galaretki

• Kiermasz galaretkowy. Szkolnego Koła Kulinarnego okazał się strzałem w dziesiątkę 🍧🍧🍧. Już na drugiej przerwie wszystkie desery zostały sprzedane. 😋

Dochód ze sprzedaży został przekazany na bardzo szczytny cel: wydanie książki o naszej szkole, której autorką jest pani Elżbieta Golenia. 📖📖📖