• Bożonarodzeniowy kiermasz

• Asortyment będzie dostępny w cenach 10 zł, 30 zł i 50 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Julka Wilka.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz".

Warto pomagać!

Poniżej znajduje się tylko kilka propozycji.

• WORD MASTER dla klas czwartych - 2023

•    W piątek, 15 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Budach Łańcuckich odbył się Gminnym Konkursie Języka Angielskiego WORD MASTER.

Wszyscy uczestnicy spisali się na medal! Najlepsi okazali się uczniowie z Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach, drugie miejsce przypadło uczniom z Zespółu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Woli Dalszej, a trzecie miejsce otrzymali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Armii Krajowej w Budach Łańcuckich.

Gratulujemy świetnych wyników i dziękujemy za wspólną zabawę!

• Prezenty dla Dzieci Fundacji Wzrastanie w Przeworsku

• Wczoraj przedstawiciele samorządu wraz z niesamowitą grupą pasjonatów psów „Piesełkowo” przejęli role Świętego Mikołaja i pojechali z prezentami do Domu dla Dzieci Fundacji Wzrastanie w Przeworsku.

Najpierw przekazane zostały zebrane dary, za które wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a następnie odbył się niezapomniany pokaz psich umiejętności.

Dzieciaki były zachwycone, tym bardziej, że później mogły karmić, głaskać i przytulać psich ulubieńców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom „Piesełkowa” za wsparcie naszej akcji i sprawienie, że na twarzach dzieciaków zagościły uśmiechy.

• PIERWSZA EDYCJA BIAŁOBRZESKIEJ LIGI MISTRZÓW - 2023

• PIERWSZA EDYCJA BIAŁOBRZESKIEJ LIGI MISTRZÓW ZA NAMI

We wtorek 12 grudnia odbyła się pierwsza z czterech edycji Białobrzeskiej Ligi Mistrzów w piłce nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych. W turnieju brało udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację ogólną po pierwszej edycji

1. ZS Wola Dalsza

2. SP 1 Budy Łańcuckie

3. SP 2 Budy Łańcuckie

4. SP 2 Korniaktów Północny

5. SP 2 Białobrzegi

6. SP 1 Białobrzegi

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nie możemy doczekać się drugiej edycji!

Pod poniższym linkiem znajdują się dokładne wyniki każdego spotkania oraz strzelcy bramek

• Zawody pływackie

•      Dziś nasza uczennica Karolina Witek brała udział w Andrzejkowych Mistrzostwach Łańcuta w Pływaniu. Poszło jej wyśmienicie, wywalczyła dwa pierwsze miejsca w kategoriach 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym, a także trzecie miejsce w innej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!!!